Харківський Завод Спеціального Обладнання (ХЗСО) - провідне підприємство України з виробництва спеціалізованих виробів, обладнання та пристроїв для автомобільного транспорту, підприємств аграрного сектору, енергетичних компаній та військово-промислового комплексу.

Завод «ХЗСО» є підприємством, що стрімко та динамічно розвивається. Рівень організації виробництва та технології дозволяють успішно конкурувати з провідними іноземними компаніями. Верстатний парк заводу, до складу якого входять сучасні обробні центри виробництва міжнародних концернів Німеччини, Японії та США, дозволяє виготовляти деталі різних типорозмірів у максимально стислі терміни та з гарантовано високою точністю.
 

 

Ресурси підприємства охоплюють весь виробничий цикл від створення проектного рішення до випуску готової продукції. Підприємство має значний досвід виготовлення продукції за кресленнями замовника із застосуванням механічної обробки, зварювальних робіт, термообробки, порошкового фарбування та гальванопокриттів.

Особливості заводу:
Верстатний парк підприємства дозволяє виготовити деталі різних типорозмірів у максимально стислі терміни.
Пропускна спроможність цехів до 100 тонн металопрокату на місяць.
Поруч із заводом розташоване залізничне сполучення.

 

Технологічні можливості виробництва:
1. Токарна обробка.
2. Фрезерна обробка.
3. Шліфування поверхонь: зовнішніх та внутрішніх.
4. Розточування, розкочування деталей типу «гільза».
5. Плазмове різання.
6. Стрічково-пильні верстати.
7. Листозгинальне обладнання.
8. Лінія порошкового фарбування.
9. Термообробка: цементація, загартування, вдосконалення і т.д.
10. Гальванопокриття хромом, цинкування.

 

Виробничі потужності заводу


Заготівельний цех та складально-зварювальне виробництво
Встановлене обладнання дозволяє обробляти заготовки, включаючи стрічково-пильні автомати, правильно-полірувальну машину.
Машина плазмового різання обладнана новітньою системою ЧПУ, яка дозволяє проводити фігурне різання листового матеріалу з високою точністю, лінійних розмірів, будь-яких кривих та координат. Гільйотинні ножиці, листозгинальні машини.

«Циліндрове» виробництво
Технологічні можливості дозволяють виготовляти гідроциліндри. Для виконання подібних завдань є спеціальні розточувальні, токарні та шліфувальні верстати, а також високоточні токарні обробні центри.

 «Моторне» виробництво
Технологічні можливості цеху та висока кваліфікація робітників дозволяють виготовляти складні деталі з циліндричними та сферичними поверхнями, здійснювати весь ланцюжок виробництва агрегатів високої складності. Цех обладнаний широким набором універсального обладнання для прецизійної обробки корпусних деталей і включає ділянки гідравліки та фінішної обробки.

Допоміжне виробництво включає малярно-сдавальний, інструментальний та ремонтно-механічний цехи.

 

Невід'ємні етапи виробництва

Застосування комп'ютерного моделювання та інженерного аналізу під час реалізації інноваційних проектів.

1. Розробка виробів відповідно до заданих технічних вимог з подальшим впровадженням виробів в експлуатацію.
2. Моделювання виробів, процесів їх виготовлення та експлуатації.
3. Прототипування та випробування в реальних умовах.

На підприємстві діє непорушне правило 100% -го контролю всієї продукції, що виготовляється, на контрольно-випробувальних станціях.

 

Готова продукція та сертифікація


Обладнання та інструмент, виготовлені на заводі «ХЗСО» відповідають сучасним вимогам і мають весь набір необхідних параметрів якісної, технологічно складної продукції, що дозволяє досягати значного зниження енергетичних та матеріальних витрат при експлуатації.

 

Вся продукція заводу відповідає вимогам системи сертифікації продукції «ОС «ПРОМСТАНДАРТ» та «ОС «ЄВРОСТАНДАРТ», що підтверджено відповідними висновками.